Obsah webových stránek CHEIRÓN a.s. je dle zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy a o změně a doplnění zákona č. 468/1991 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání, ve znění pozdějších předpisů, určený výhradně odborníkům. Pokračováním na tyto stránky prohlašujete, že jste odborníkem v smyslu zákona č. 40 /1995 Sb. V případě, že na tyto stránky vstoupí osoba, která není odborníkem ve smyslu zákona, vystavuje se riziku vyplývajícího z nesprávného pochopení obsahu těchto stránek.

Jsem odborník Nejsem odborník
Česky English Deutsch Russian Español

Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Projekt dodávky anatomických stolů pro lékařské univerzity na Ukrajině úspěšně dokončen

Projekt dodávky anatomických stolů pro lékařské univerzity na Ukrajině úspěšně dokončenDatum konání:
28.12.2022

14. prosince 2022 byly v Užhorodu předány do užívání 2 kusy profesionálních anatomických výukových stolů – Anatomage Table Convertible pro prezenční i distanční (on-line) výuku pro Užhorodskou národní univerzitu a Národní lékařskou univerzitu ve městě Ivano-Frankivsk.
Projekt „Dodávka anatomických stolů pro lékařské univerzity na Ukrajině“ je součástí iniciativy na podporu ukrajinských lékařských univerzit/fakult. Tato iniciativa vznikla v roce 2021 v reakci na potřebu ukrajinských lékařských univerzit posílit výuku v on-line režimu.

Na základě návrhu partnerských organizací byla domluvena a následně zajištěna doprava obou anatomických výukových stolů Anatomage Table Convertible do města Užhorod – do prostor Užhorodské národní univerzity. U předávky byl přítomen Ing. Jiří Polák jakožto koordinátor dodávky za společnost CHEIRÓN a.s., Jan Pejřil jakožto externí konzultant České rozvojové agentury a zástupci obou univerzit.

Vzhledem k situaci byla při instalaci a zprovoznění technickému personálu obou partnerských organizací poskytnuta adekvátní podpora a dozor nad instalací a zprovoznění pomocí audiovizuální komunikace. Dodavatel také vypracoval plán instalace v anglickém a ukrajinském jazyce. Se způsobem instalace a zprovoznění byli zástupci partnerských organizací seznámeni v rámci školení. 

Tento projekt je financován z prostředků České rozvojové agentury, která je implementační agenturou v oblasti zahraniční rozvojové spolupráce a humanitární pomoci poskytovanou Českou republikou do zahraničí.