Obsah webových stránek CHEIRÓN a.s. je dle zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy a o změně a doplnění zákona č. 468/1991 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání, ve znění pozdějších předpisů, určený výhradně odborníkům. Pokračováním na tyto stránky prohlašujete, že jste odborníkem v smyslu zákona č. 40 /1995 Sb. V případě, že na tyto stránky vstoupí osoba, která není odborníkem ve smyslu zákona, vystavuje se riziku vyplývajícího z nesprávného pochopení obsahu těchto stránek.

Jsem odborník Nejsem odborník
Česky English Deutsch Russian Español

Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Společenská odpovědnost a udržitelnost

Společenská odpovědnost a udržitelnost

Společnost CHEIRÓN vnímá svou společenskou odpovědnost na všech úrovních svého podnikání. Dlouhodobě se v rámci své činnosti snažíme dodržovat principy udržitelného podnikání a naplňovat současné potřeby, které přispívají k rozvoji a růstu, ale zároveň v dlouhodobém horizontu nejsou na úkor životního prostředí a společnosti.

Principy udržitelnosti máme postaveny na několika pilířích:

  • Obnovitelné zdroje energie
  • Efektivní využívání energie a zdrojů
  • Recyklace a odpadové hospodářství

V současnosti využíváme energií z obnovitelných zdrojů. Cílem je postupně navýšení podílu zelené energie na zajištění činnosti a chodu naší společnosti a snižování energetické náročnosti. Na všech procesních úrovních se zaměřujeme na optimalizaci a efektivní využívání energetických zdrojů a vody.

Naše produkty splňují přísné podmínky nejvyšší kvality s důrazem na efektivní energetickou spotřebu. Udržitelné zdroje využíváme i v obalovém hospodářství. Námi používané obalové materiály jsou z recyklovatelných nebo opakovaně použitelných materiálů. A přispíváme tak ke generování menšího množství odpadu.

V rámci výrobního a logistického řetězce si vybíráme partnery, kteří se také aktivně podílejí na dodržování zásad udržitelnosti.

Tyto principy a zásady jsou aplikovány v každodenních činnostech všech našich zaměstnanců, kteří tak svojí angažovaností přispívají k trvale udržitelnému rozvoji naší společnosti s ohledem na budoucnost.

CH-06-05-230303_Certifikat_Enviromentalniho_vyuctovani_2022jpg.jpg