Obsah webových stránek CHEIRÓN a.s. je dle zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy a o změně a doplnění zákona č. 468/1991 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání, ve znění pozdějších předpisů, určený výhradně odborníkům. Pokračováním na tyto stránky prohlašujete, že jste odborníkem v smyslu zákona č. 40 /1995 Sb. V případě, že na tyto stránky vstoupí osoba, která není odborníkem ve smyslu zákona, vystavuje se riziku vyplývajícího z nesprávného pochopení obsahu těchto stránek.

Jsem odborník Nejsem odborník
Česky English Deutsch Russian Español

Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Servis

Servis

Součástí nabízených služeb společnosti CHEIRÓN a.s. je záruční a pozáruční servis veškerých vyráběných a distribuovaných zdravotních prostředků a pravidelné bezpečnostní technické kontroly. Disponujeme vlastním servisním, měřicím a kalibračním centrem, kde se provádí potřebné servisní opravy, měření a kalibrace odpařovačů kapalných anestetik, defibrilátorů, monitorů vitálních funkcí, infuzních pump a lineárních dávkovačů.

Pro zabezpečení servisních služeb nejvyšší kvality je pro nás odbornost a zkušenosti našeho servisního týmu prioritou, proto naši servisní technici pravidelně absolvují odborná školení u výrobců distribuovaných zdravotnických prostředků.

V případě požadavku na servisní služby nás prosím kontaktujte.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů