Společenská odpovědnost a udržitelnost

Společnost CHEIRÓN vnímá svou společenskou odpovědnost na všech úrovních svého podnikání. Dlouhodobě se v rámci své činnosti snažíme dodržovat principy udržitelného podnikání a naplňovat současné potřeby, které přispívají k rozvoji a růstu, ale zároveň v dlouhodobém horizontu nejsou na úkor životního prostředí a společnosti.

Principy udržitelnosti máme postaveny na několika pilířích:

  • Obnovitelné zdroje energie
  • Efektivní využívání energie a zdrojů
  • Recyklace a odpadové hospodářství

 V současnosti využíváme energií z obnovitelných zdrojů. Cílem je postupně navýšení podílu zelené energie na zajištění činnosti a chodu naší společnosti a snižování energetické náročnosti. Na všech procesních úrovních se zaměřujeme na optimalizaci a efektivní využívání energetických zdrojů a vody. Naše produkty splňují přísné podmínky nejvyšší kvality s důrazem na efektivní energetickou spotřebu. Udržitelné zdroje využíváme i v obalovém hospodářství. Námi používané obalové materiály jsou z recyklovatelných nebo opakovaně použitelných materiálů. A přispíváme tak ke generování menšího množství odpadu. V rámci výrobního a logistického řetězce si vybíráme partnery, kteří se také aktivně podílejí na dodržování zásad udržitelnosti.

Tyto principy a zásady jsou aplikovány v každodenních činnostech všech našich zaměstnanců, kteří tak svojí angažovaností přispívají k trvale udržitelnému rozvoji naší společnosti s ohledem na budoucnost.

 

 

Mám zájem o zaslání CHEIRÓN prospektu:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×