Obsah webových stránek CHEIRÓN a.s. je dle zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy a o změně a doplnění zákona č. 468/1991 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání, ve znění pozdějších předpisů, určený výhradně odborníkům. Pokračováním na tyto stránky prohlašujete, že jste odborníkem v smyslu zákona č. 40 /1995 Sb. V případě, že na tyto stránky vstoupí osoba, která není odborníkem ve smyslu zákona, vystavuje se riziku vyplývajícího z nesprávného pochopení obsahu těchto stránek.

Jsem odborník Nejsem odborník
Česky English Deutsch Russian Español

Fulltext en

Breadcrumb navigation

Home > E-shop

E-shop

Welcome to the CHEIRÓN e-shop

For registered / reserved area

To access the e-shop, you must be registered and signed in. If you are a registered customer already please sign in at the link below to access the store:

SIGN-IN  TO THE E-SHOP HERE

Non registered customers

If you are not a registered customer you will need a verified account set up before purchasing from this website.

Having an CHEIRÓN a.s. web account will simplify the ordering process and will get you on track to making fast, secure purchases of quality medical products. Registered users have access to faster order management, easy monitoring of the status of current and previous orders and more.

Please get in touch with your Export Manager or contact directly our Export department (export@cheiron.eu) to set up an account for you and take all the advantages!