Cíle a hodnoty společnosti

Od roku 1994 je česká společnost CHEIRÓN a.s. spolehlivým dodavatelem zdravotnických prostředků a s tím souvisejících činností.

Cílem společnosti CHEIRÓN a.s. je udržení a rozvoj velmi dobrého postavení významného českého dodavatele zdravotnických prostředků, poskytovatele odborných servisních služeb a ostatních produktů.

Poskytované služby a technické parametry nabízených produktů musí splňovat všechny reálné požadavky zákazníků a platné požadavky předpisů.

Uvedené záměry společnost CHEIRÓN a.s. realizuje v souladu se změnami předpisů, změnami hospodářské politiky a všemi opatřeními, podporující ochranu životního prostředí a udržitelný rozvoj.

 

Naše hodnoty

  • odbornost a tradice výrobní společnosti
  • férové obchodní jednání
  • otevřenost
  • vysoká kvalita a dostupnost poskytovaných služeb

Vážíme si našich dlouhodobých zákazníků a spolupráce postavené na otevřenosti, férovém obchodním jednání a hledání oboustranně výhodných řešení.

Vedení společnosti uplatňuje tyto hodnoty nejen vůči zákazníkům a obchodním partnerům, ale i vlastním zaměstnancům, kterým poskytujeme odborný profesní růst a odpovídající pracovní podmínky.

Výrobky a služby společnosti CHEIRÓN a.s. poskytují našim zákazníkům každodenní komfort a bezpečí v náročné lékařské praxi.

 

 

Mám zájem o zaslání CHEIRÓN prospektu:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×