O nás

Společnost CHEIRÓN byla založena v roce 1994 v Plzni.

Jako člen Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků se během svého působení na trhu etablovala jako významný dodavatel zdravotnických prostředků v oboru anestezie a intenzivní péče. Hlavními aktivitami společnosti jsou vývoj, výroba, distribuce, import, export a servis zdravotnických prostředků.

Společnost zaměstnává více než 60 osob se širokým portfoliem znalostí a zkušeností. Sídlo společnosti je v Praze, hlavní výrobní a obchodní kapacity jsou alokovány v Plzni. Dostupnost a vysoký standard poskytovaných služeb v České republice zajišťuje pět regionálních kanceláří v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové a Českých Budějovicích.

 

„CHEIRÓN - jeden z Kentaurů, mytického
národa napůl mužů a napůl koní
z thessalských hor. (…)
Byl moudrý a vzdělaný. (…)
Pro své lékařské umění se dostal
i do dějin medicíny.“

Vojtěch Zamarovský
Bohové a hrdinové antických bájí

 

Služby

Významnou součástí společnosti je servisní, měřicí a kalibrační centrum, kde se provádí záruční a pozáruční servis veškerých vyráběných a distribuovaných zdravotnických prostředků, měření a kalibrace odpařovačů kapalných anestetik, defibrilátorů, monitorů vitálních funkcí, infuzních pump a lineárních dávkovačů. Servisní technici absolvují pravidelná odborná školení u výrobců distribuovaných zdravotnických prostředků.

 

Kvalita

Odborné řízení všech procesů ve společnosti CHEIRÓN a.s. je jedním z nástrojů ke splnění stanovených cílů. Politika kvality ve společnosti CHEIRÓN a.s. je stanovena tak, aby byla zajištěna shoda dodávaných produktů s požadavky zákazníků a platných předpisů. Společnost CHEIRÓN od roku 1999 řídí všechny procesy v souladu s požadavky standardu EN ISO 13485.

Bezpečnost a kvalita dodávaných zdravotnických prostředků je zaručena dodržováním i ostatních souvisejících právních a technických předpisů.

Společnost CHEIRÓN a.s. je držitelem certifikátů, které vydala certifikační společnost na základě nezávislých auditů procesů ve společnosti CHEIRÓN a.s.

 

Výroba

Výrobní program tvoří elektrické odsávací přístroje řady Victoria a Dynamic II včetně příslušenství. Vlastní výrobky společnosti CHEIRÓN a.s. byly oceněny na mezinárodních veletrzích.
 

Export

Elektrické odsávací přístroje Victoria a Dynamic II, včetně příslušenství, vyráběná ve společnosti CHEIRÓN a.s., jsou exportovány do více než 50 zemí prostřednictvím distribuční sítě specializovaných firem. Výsledky našeho úsilí pravidelně prezentujeme na odborných kongresech, sympoziích a na veletrzích (Medica Düsseldorf, Arab Health Dubai, Zdravoochranienie Moskva).

 

 

Mám zájem o zaslání CHEIRÓN prospektu:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×