O nás

Společnost CHEIRÓN byla založena v roce 1994 v Plzni.

Jako člen Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků se během svého působení na trhu etablovala jako významný dodavatel zdravotnických prostředků a materiálu v oboru anestezie a intenzivní péče. Hlavními aktivitami společnosti jsou vývoj, výroba, distribuce, import, export a servis zdravotnických prostředků.

Společnost tvoří cca 50 zaměstnanců a kooperujících pracovníků se širokým portfoliem znalostí a zkušeností.
Sídlo společnosti je umístěno v Praze, hlavní výrobní a kancelářské kapacity jsou alokovány v Plzni. Dostupnost a vysoký standard poskytovaných služeb v České republice zajišťuje pět regionálních kanceláří v Praze, Brně, Olomouci, Hradci Králové a Českých Budějovicích.

„CHEIRÓN - jeden z Kentaurů, mytického
národa napůl mužů a napůl koní
z thessalských hor. (…)
Byl moudrý a vzdělaný. (…)
Pro své lékařské umění se dostal
i do dějin medicíny.“

Vojtěch Zamarovský
Bohové a hrdinové antických bájí

 

Služby

Významnou součástí společnosti je servisní, měřicí a kalibrační centrum, kde se provádí záruční a pozáruční servis veškerých vyráběných a distribuovaných zdravotnických prostředků, měření a kalibrace tonometrů, volumetrů, odpařovačů kapalných anestetik, defibrilátorů, monitorů vitálních funkcí, infuzních pump a lineárních dávkovačů. Servisní technici absolvují pravidelná školení ve výrobních závodech dodavatelů CHEIRÓN a.s.

 

Kvalita

Politika jakosti ve společnosti CHEIRÓN a.s. je určována podmínkou zajistit shodu dodávaných produktů s požadavky stanovených standardů. Společnost CHEIRÓN od roku 1999 řídí všechny procesy v souladu s požadavky standardů EN ISO 9001 a EN ISO 13485. Bezpečnost a kvalita dodávaných zdravotnických prostředků je zaručena i dodržováním legislativních podmínek podle DIR93/42/EEC. Certifikační společnost SGS každý rok přezkoumává kontinuitu, efektivnost a zlepšování řízených procesů. Splněním všech podmínek při vývoji, výrobě, instalaci a při provádění servisu plní společnost CHEIRÓN a.s. svůj hlavní cíl – spokojenost zákazníka.

 

Výroba

Výrobní program tvoří především anestetické systémy řady GENTLEMAN EXCELLENT, kompletní sortiment proudových odsávacích souborů a příslušenství, elektrické odsávací přístroje řady Victoria oceněných na mezinárodních veletrzích.

 

Export

Odsávací technika vyráběná ve společnosti CHEIRÓN a.s. je exportována do více než 50 zemí prostřednictvím distribuční sítě specializovaných firem. Výsledky našeho úsilí pravidelně prezentujeme na kongresech, sympoziích, na veletrzích Pragomedica, Medica Düsseldorf, Arab Health Dubai a Zdravoochranienie Moskva.

 

Komunikace

Cheirón aktivně spolupracuje s mezinárodní sítí Enterprise Europe Network, která podporuje transfer technologií mezi všemi členskými státy EU a dalšími spolupracujícími zeměmi (Rusko, Čína, Chile a USA, Izrael). Pracuje s denně aktualizovanou databází obsahující téměř 5000 technologických novinek z nejrůznějších oborů. Více informací zde, Ing. Iva Meinlschmidtová, BIC Plzeň, partner sítě Enterprise Europe Network.

 

Mám zájem o zaslání CHEIRÓN prospektu:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×